Zespół

Prof. dr hab. inż. Tomasz Tarasiuk

Jeden z najbardziej wpływowych naukowców na świecie. Niesamowity człowiek o ogromnej wiedzy. W naszym zespole pełni rolę Lidera przez duże „L” – w każdej sytuacji znajdzie odpowiedni algorytm. Dla Pana Profesora nie ma rzeczy niemożliwych – jeśli jest nieznany problem w sieci elektroenergetycznej to prof. Tarasiuk na pewno znajdzie jego przyczynę.

Dr inż. Andrzej Piłat

Pozytywnie naładowany energetycznie specjalista z zakresu modelowania. Okrętowe systemy elektroenergetyczne nie mają przed nim tajemnic – zamodeluje najbardziej skomplikowany system. A jak trzeba wypłynąć na pomiary w próby morskie to zawsze ma w gotowości sprzęt pomiarowy i torbę na wyjazd.

Dr inż. Mariusz Górniak

Specjalista z zakresu systemów elektroenergetycznych na statkach. Świetnie wie co zrobić w modelu, żeby popsuć, a jeszcze lepiej co trzeba zrobić, żeby naprawić. Jeśli wiesz mniej więcej co potrzebujesz, ale chcesz poznać lepszą wersję tego to zapytaj Mariusza – dobierze elementy systemu jak nikt inny.

Dr inż. Damian Hallmann

Człowiek o niezwykłej impedancji – przy nawet największym napięciu i natężeniu jego zabezpieczenia zawsze pozwalają mu na opanowanie i spokój. Umysł analityczny – najczęściej słucha, ale jak już coś powie to krótko, na temat i bez potrzeby komentowania. Masz problem – przekaz Damianowi: nie będzie spał, nie będzie jadł i za dwa dni dostaniesz rozwiązanie.

Michał Żuk

W interenetach o Żuku piszą tak: „…wykonuje tytaniczną pracę, bez której las nie mógłby istnieć”. Tak samo jest w naszym projekcie – niesamowicie pracowity i rzetelny fachowiec, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Wspiera zespół nie tylko z naukowego punktu widzenia, ale przede wszystkim najważniejsza jest dla niego praktyka. Wieloletni pracownik Biura Konstrukcyjnego w stoczni, który niejedno na statku już widział.

Partner projektu